Dzień Idola

25.04.2024

25 kwietnia 2024 r. w Sokole został zorganizowany przez Samorząd Uczniowski po raz pierwszy „Dzień Idola”. W ten dzień nasi uczniowie mieli wyjątkową okazję przebrać się za swoich idoli z seriali, filmów, książek, świata muzyki oraz sportu.

Wielu uczniów wykazało się wyjątkową pomysłowością oraz sporym wysiłkiem w przygotowaniu swojej kreacji. Na twarzach uczniów widać było radość z możliwości przebrania się i zaprezentowania w szkole swoich strojów oraz wcielania się w swoją ulubioną postać. Wszystkim biorącym udział w tym dniu dziękujemy.

Notatka i zdjęcia: p. Ireneusz Biedroń