21 grudnia 2018 r. – ostatni dzień nauki przed przerwą świąteczną rozpoczął się uroczyście w auli szkoły. Zebrani obejrzeli jasełka, których przesłanie stało się zaczątkiem szkolnego świętowania grup klasowych w salach Sokoła. Następnie w auli odbył się konkurs kolędniczy. Wspaniałe popisy poszczególnych klas na długo zostaną w pamięci.
A oto zwycięzcy zmagań:

I miejsce klasa III FM,

II miejsce klasa I FL,

III miejsce klasa I GI.

Wielkie brawa dla występujących! Natomiast wszystkim nauczycielom, pracownikom szkoły, naszym uczniom, ich rodzicom z okazji zbliżających się Świat Bożego Narodzenia życzymy radosnego świętowania w gronie najbliższych i oby nadchodzący Nowy Rok 2019 okazał się lepszy od poprzedniego. Do siego roku!

W jasełkach wystąpili: Julia Barnaś z kl. I FL, Grzegorz Mroszczak z kl. III RL, Julia Trychta z kl. III FM, oraz grupa z kl.  III GI: Bańka Rafa, Buła Agata, Górka Beata, Matuszek Michał, Batkiewicz Hubert, Bukowski Bartłomiej, Chowaniec Tomasz, Duda Szczepan, Dziuba Kacper, Górnik Paweł, Gutt Szymon, Jandura Piotr, Klamerus Adrian, Król Gabriel, Krzysztoń Michał, Malec Jakub, Marusarz Mateusz, Piszczek Patryk , Polczyk Łukasz.

Informacja p. E. Bogaczyk. Grafika - Anna Michałczak z kl. II GI. Zdjęcia p. M. Bachulski.