Uwaga, uwaga! Północ za kilka godzin, a ty dalej nie wiesz jak się pomalować, aby modnie wyglądać? O nic się nie martw! Przedstawiam najgorętsze trendy tego sezonu, a co za tym idzie - sylwestrowe! Propozycje niebanalne, prosto ze światowych pokazów! Jaki makijaż będzie modny jesienią i zimą 2017/2018? Sprawdźcie dziewięć propozycji, które pojawiły się na światowych pokazach.

METALIC
Do niedawna panowały matowe cienie, jednak teraz do łask wracają metaliczne kolory. Nie ważne czy wolisz klasyczny smoky eyes czy delikatne brązy - musi się błyszczeć! Perłowy makijaż bez dwóch zdań będzie pasować do każdej stylizacji!

INTENSYWNE USTA
Nie może zabraknąć klasyki, czerwonych pomadek. To właśnie ona ma rzucać się w oczy i tworzyć look. Makijaż oczu ograniczamy do minimum, aby nasze usta grały główną rolę. Czerwień do ciebie nie przemawia? Nie martw się, ciemne usta w odcieniu bordowym lub ciemnofioletowym zastąpią klasyczną czerwień i idealnie sprawdzą się podczas imprezy.


RÓŻOWO MI 
Chociaż róż kojarzy nam się z latem, to nie zapominajmy o nim. Róż to podobno ulubiony kolor wizażystów (mój również ;)). Może się on pojawić wszędzie! Od ust, poprzez policzki, po eyelinery. Odcień nie jest ważny, powinien jedynie pasować do waszego typu urody. Warto zaopatrzyć się w kosmetyk w tym kolorze, nawet na codzień.

ARTYSTYCZNA KRESKA
Eyeliner to produkt, który znajdziemy chyba w każdej kosmetyczce. Delikatne kreski nadal są w modzie, jednak do pięt zaczynają im dorastać ostre i niestandardowe linie. Jednak to nie wszystko, nie muszą być one rysowane przy samych rzeęsach i nie muszą być w czarnym kolorze! Masz więcej czasu? Poeksperymentuj!

BŁĘKIT NIEBA
Do niedawna używany jako dodatek, teraz to on gra pierwsze skrzypce. Nie tylko pięknie wygląda na oku. Po co się ograniczać? Na ustach wygląda równie bajecznie. Granat czy paryski błękit idealnie sprawdzi się dla brązowookich oraz zielonookich. 


MULTIKOLOR
Żółty? Pomarańczowy? Czy to lato? Tak! Na naszych oczach! Szaleństwo nie zna granic, a w ten ostatni dzień w roku warto zaszaleć i wyglądać niestandardowo! Połączenie żółci, pomarańczu i fioletu to niebanalny makijaż wart uwagi. Pokochacie ten styl. 


RZĘSY! 
Kojarzycie Twiggy i jej rzęsy? Tak? W takim razie łap za maskarę i podkreślaj swoje. Choć tutaj łatwo przesadzić ten trend idealnie sprawdzi się podczas sesji zdjęciowych, to idealnym wyjściem na co dzień jak i na wyjścia sprawdzą się sztuczne rzęsy!

Tekst : Klaudia Karnafel 
Korekta: p. E. Bogaczyk;  merytoryczna opieka: M. Pietrzak.

Zamieszczono na portalu Twoje Podhale 2017-12-31

https://twoje-podhale.pl/moda-sylwestrowe-pogotowie-makaupowe-klaudia-karnafel,a2380