Grupka fotografików z kl. I PFL pod okiem p. Tadeusza Śmiałkowskiego tym razem na warsztat wzięła prace artystów tworzących Niezależną Akademię Frenetyków. Uczniowie sfotografowali prace wystawione w Galerii BWA „Jatki” pod hasłem „Konfrontacja Frenetyków”.

Tym razem na zdjęciach pojawiają się detale tworzące dzieło artystyczne. Fragmenty, na które warto zwrócić uwagę zostały ukazane w rozmaitych odsłonach. Prace tęchnące radością, euforią zyskały w ten sposób nowy wymiar.

Uwiecznione na zdjęciach dzieła były autorstwa: Dawida Kędzierskiego, Magdaleny Sięki-Kędzierskiej, Grzegorza Kijanki, Michała Mroczka, Janiny Myronovej, Tadeusza Króla, Sylwii Kurpińskiej, Katarzyny Góry, Gabriela Szyrszenia, Agnieszki Rokickiej, Agnieszki Majki, Pawła Dziury, Sebastiana Warszawy, Wioletty Buczek-Warszawy.

Podziękowania dla Galerii BWA „Jatki” za umożliwienie wykonania zdjęć na wystawie „Konfrontacja Frenetyków”.

Zdjęcia Jakuba Borowiaka:

Zdjęcia Julii Floryn:

Zdjęcia Katarzyny Bielskiej:

Zdjęcia Michała Czopka:

Zdjęcia Wiktorii Chramęgi: