Kontrastowa kolorystyka ubrań to dla Roksany codzienność. Według niej biała i czarna barwa strojów to podstawa każdej kobiecej szafy. Rzeczy takie pasują do wszystkiego i nigdy nie wyjdą z mody!

Łączcie biel z czernią!
Połączenie bieli i czerni daje wiele możliwości stylizacyjnych. Świetnie sprawdza się w klasycznych, eleganckich zestawach jak i w nowoczesnych kombinacjach.

Outfit dla każdego? 
Z pewnością! Biała góra i czarny dół – wyszczupli i sprawi, że zawsze będzie się wyglądać stylowo. Więcej kolorów?
Niekoniecznie – ale interesująco będzie wyglądać barwna torebka lub buty.

Klasycznie, ale czy romantycznie?
I choć czerń i biel kojarzy nam się z klasyką, to czarna sukienka z w połączeniu z bielą będzie wyglądać wyraziście, ale... i romantycznie. Warunkiem - biały delikatny akcent kolorystyczny!

Jak wyglądać szczuplej w black&white?
Jak powszechnie wiadomo czerń wyszczupla, biel niekoniecznie – chyba, że dodamy – czarny pionowy pas do białej sukienki. Wydłuży on sylwetkę i zgubi kilka kilogramów! Łącząc dwa kontrastowe kolory można też modelować kształt sylwetki. Aby podkreślić i wyszczuplić talię, wystarczy dodać białe krajki do czarnej sukienki.

Make-up do biało-czarnej stylizacji
Makijaż to dopełnienie ubiorów biało-czarnych. Można tu poszaleć! Interesującą stylizację przedstawia Klaudia Karnafel (ZS nr 1), którą można zobaczyć na zdjęciach. Czy propozycja modowa Roksany to coś dla ciebie czytelniczko - musisz zdecydować sama. Nie mniej jednak pomysłowa prostota jej strojów zostanie ci w pamięci.

Tekst: Roksana Lichost; korekta p. E. Bogaczyk.

Zdjęcia: Julka Trychta, Patrycja Kowalczyk fototechnicy z II kl. FM.
Opieka merytoryczna M. Pietrzak 

 

Artykuł zamieszczono - na portalu Twoje Podhale - 2017-12-17

https://twoje-podhale.pl/moda-black-and-white-wedlug-roksany-lichosyt,a2285