Dzień bez plecaka w naszej szkole

20.03.2024

Dzień bez plecaka to akcja, która z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego odbywa się w naszej szkole już kolejny rok z rzędu. Nasi uczniowie i tym razem wykazali się kreatywnością w poszukiwaniu zamiennika dla tradycyjnego plecaka przynosząc swoje książki, zeszyty i przybory w przeróżnych pojemnikach.

Był chlebak, wózek dziecięcy, wiaderka, szuflady, kosze zakupowe, walizki podróżne i wiele innych zaskakujących pomysłów. Każdy w tym dniu mógł dać upust swojej wyobraźni. Akcja wywołała dużo uśmiechu i radości. :) Wszystkim serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i pomysłowość. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia.

Tekst: Sara Mamczur
Zdjęcia: Paulina Grzęda, Sara Mamczur