Dzień Logistyka - wspaniała promocja kierunku

08.02.2024

8. lutego 2024 roku, w murach naszej szkoły po raz drugi obchodziliśmy Dzień Logistyka z pełnym entuzjazmem i zaangażowaniem społeczności szkolnej. To wyjątkowe wydarzenie miało na celu nie tylko uhonorowanie roli logistyki w dzisiejszym świecie, ale również promocję kierunku technik logistyk oraz prezentację nowoczesnej pracowni logistycznej.

Cała logistyczna społeczność zaangażowała się w obchody, tworząc atmosferę pełną entuzjazmu i ciekawości. W trakcie Dnia Logistyka uczniowie mieli okazję uczestniczyć w różnorodnych prezentacjach, które ukazały złożoność i znaczenie tej fascynującej dziedziny.

Centrum uwagi stała się także nowoczesna pracownia logistyczna, która została cudownie zaprezentowana przez naszych uczniów. A jest ona wyposażona w najnowsze technologiczne oczywiście logistyczne narzędzia, programy i niezbędny sprzęt . Pracownia ta jest doskonałym miejscem do praktycznej nauki i zdobywania doświadczenia przez przyszłych techników logistyki ZS1.

Warto dodać, że Dzień Logistyka w naszej szkole nie tylko dostarczył wiedzy praktycznej, ale również stał się doskonałą okazją do integracji społeczności szkolnej. Spotkania, warsztaty i wspólne działania sprawiły, że uczniowie, nauczyciele oraz pracownicy szkoły mogli lepiej poznać się nawzajem, wymieniać doświadczeniami i budować silniejsze więzi.

Chcemy podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do świetnej organizacji Dnia Logistyka. Zachęcamy do obejrzenia i podzielenia się "logistycznymi wrażeniami"!

Organizatorzy wydarzenia w ZS1: p. Paulina Pietrusa-Sobaniak ip. Anna Koczur