Dzień otwarty

19 kwietnia 2024 r. w naszej szkole odbył się dzień otwarty.

Podczas wydarzenia można było zobaczyć, w bardzo niewielkim zakresie, czego można nauczyć się na oferowanych przez szkołę kierunkach - w szczególności przedstawiane były umiejętności praktyczne, jak to na szkołę zawodową przystało. Swoje umiejętności prezentowali uczniowie kształcący się w zawodach: technik przemysłu mody, technik reklamy, technik grafiki i poligrafii cyfrowej, technik logistyk, technik fotografii i multimediów, technik informatyk oraz technik programista. Dodatkową atrakcją było zwiedzanie szkoły wraz z przewodnikami, którymi oczywiście byli nasi uczniowie. Dzień otwarty był także generalną próbą przed naszym udziałem w o wiele większym wydarzeniu - Festiwalu Zawodów w Krakowie. Obydwa dni, to cenne doświadczenie dla całej społeczności szkolnej, w szczególności dla uczniów, którzy doskonalili umiejętność (samo)prezentacji oraz organizacji pracy. Dziękujemy za tak liczne przybycie - uczniom klas szkół podstawowych oraz ich rodzicom. Mamy nadzieję, że chociaż trochę przybliżyliśmy Wam tajniki kształcenia w Technikum i pomogliśmy w wyborze szkoły i dalszej ścieżki edukacyjnej. Określcie swoje zainteresowania oraz predyspozycje, aby trafnie wybrać zawód, w którym będziecie chcieć nabywać wiedzę i umiejętności!