Dzień otwarty w naszej szkole

15.04.2023

13 kwietnia we czwartek Sokół otworzył swoje podwoje dla uczniów szkół podstawowych. Podczas dnia otwartego w auli ZS1 na zaaranżowanych stanowiskach prezentujących kierunki kształcenia młodzież mogła poznać specyfikę kształcenia zawodowego w technikach.

Przybyli mogli też porozmawiać ze starszymi kolegami, nauczycielami zawodu naszej szkoły, obejrzeć prezentacje sprzętu, jakim dysponuje ZS1. Sporym zainteresowaniem cieszyły się drukarki 3D i powstające niesamowite wydruki. Liczymy, że każdy przybyły znalazł kierunek, który go zainteresował.

Zdjęcia wykonał Karol Bednarczyk