DZIEŃ OTWARTY W SOKOLE

03.04.2023

Dla tych, którzy interesują się modą, którym marzy się kariera programisty, informatyka lub logistyka. Dla chcących w przyszłości profesjonalnie zająć się fotografią czy reklamą. No i wreszcie, dla tych o niesprecyzowanych planach na przyszłość.

TAK! Właśnie dla nich Zespół Szkół nr 1 im. W. Orkana w Nowym Targu przygotował serię  spotkań z uczniami i  nauczycielami w ramach DNIA OTWARTEGO, który odbędzie się 13 kwietnia (czwartek) od 9.00 do 14.00.

Przyszli uczniowie i ich rodzice  będą mogli zapoznać się z ofertą  ZS1, porozmawiać o specyfice danego  zawodu oraz wziąć udział w różnych aktywnościach związanych z kierunkami w naszej szkole.   .

Zapraszamy!