W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz naszą politykę cookies.

Erasmus+ Hiszpania/Malta: Opis projektu

 

Projekt "Doskonalenie zawodowe nauczycieli wsparciem dla rozwoju szkoły"

W październiku 2024 roku nasza szkoła rozpoczyna realizację projektu "Doskonalenie zawodowe nauczycieli wsparciem dla rozwoju szkoły" o numerze 2024-1-PL01-KA122-SCH-000214283, w ramach sektora Edukacja Szkolna, Akcja 1 europejskiego programu Erasmus+.

Wniosek, który złożyliśmy, został zatwierdzony, uzyskując łącznie 88 punktów na 100 możliwych. Otrzymaliśmy dofinansowanie w wysokości 35 940 euro, które zostanie przeznaczone na realizację projektu dla dwóch grup mobilności w formie wyjazdów na kursy szkoleniowe dla dwudziestu nauczycieli. Zakończenie projektu planowane jest na 31 grudnia 2025 roku.


Planowane mobilności w ramach projektu:

  • 10 nauczycieli przedmiotów zawodowych weźmie udział w kursie języka angielskiego na Malcie.
  • 10 nauczycieli przedmiotów ogólnokształcących uczestniczyć będzie w szkoleniu pt. "Nowoczesne technologie w nauczaniu" w Hiszpanii.

Główne cele projektu:

  • Podniesienie kompetencji nauczycieli w zakresie znajomości języka angielskiego oraz biegłości w umiejętnościach cyfrowych.
  • Poprawa jakości pracy szkoły i kontynuowanie wprowadzania innowacji pedagogicznych w Zespole Szkół nr 1 im. Władysława Orkana w Nowym Targu.
  • Podsumowanie:Projekt ten ma na celu rozwój zawodowy nauczycieli, co przyczyni się do podniesienia jakości kształcenia w naszej szkole. Udział w kursach międzynarodowych pozwoli nauczycielom poszerzyć swoje kompetencje, a tym samym wpłynie na jakość edukacji, jaką oferujemy naszym uczniom.

Podsumowanie:

Projekt ten ma na celu rozwój zawodowy nauczycieli, co przyczyni się do podniesienia jakości kształcenia w naszej szkole. Udział w kursach międzynarodowych pozwoli nauczycielom poszerzyć swoje kompetencje, a tym samym wpłynie na jakość edukacji, jaką oferujemy naszym uczniom.