W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz naszą politykę cookies.

Festiwal Zawodów

26.04.2023

Już po raz kolejny Zespół Szkół nr 1 w Nowym Targu uczestniczy jako wystawca na dobrze już znanym uczniom klas szkół podstawowych - Festiwalu Zawodów - organizowanym w hali EXPO Kraków.

Festiwal Zawodów jest cyklicznym wydarzeniem organizowanym przez Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego promującym szkolnictwo zawodowe, w tym roku odbywa się w dniach 26-27 kwietnia. Nasza szkoła od samego początku jego istnienia bierze w nim udział, już wczoraj trwały przygotowania naszego stoiska.

Zapraszamy serdecznie uczniów i rodziców, w szczególności ósmych klas szkół podstawowych, do wzięcia bezpośredniego udziału w wydarzeniu, bądź udziału w formule online za pomocą portalu dostępnego pod adresem https://zawodowa.malopolska.pl/festiwal-zawodow/fz-2023.