Finał CyberSkiller Challenge

20.06.2024

20 czerwca 2024 r. grupa uczniów w składzie: Jakub Wiśniewski (4PI), Zuzanna Zych (2PI) i Tomasz Tarnawski (2PI) pod opieką p. Marka Ciężobki udała się do Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie, w ktorej odbył się finał konkursu CyberSkiller Challenge. Stoczyli tam zaciętą rywalizację z uczniami z 19 innych szkół ponadpodstawowych.

Po 3 godzinach nieustannej pracy naszym reprezentantom udało się zająć 9. miejsce, co jest niewątpliwym sukcesem.

Najważniejsza jednak była dobra zabawa i przyjazna atmosfera.

Informacja nadesłana przez p. M. Ciężobkę