I etap Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno-Logistycznej

22.11.2022

18 listopada 2022 roku odbył się w naszej szkole pierwszy etap VII Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno-Logistycznej organizowany przez Uniwersytet Gdański - Wydział Ekonomiczny.

Uczniowie Technikum logistycznego rozwiązywali zadania z zakresu logistyki i znajomości rynku transportowo-spedycyjnego. Trzymamy kciuki za nich życząc wysokich wyników i zakwalifikowania się do kolejnego etapu!

Organizacją olimpiady na terenie naszej szkoły zajęły się panie uczące przedmiotów zawodowych przyszłych techników logistyki - p. Anna Koczur i p. Paulina Pietrusa-Sobaniak.

Tekst i nadesłane zdjęcia p. Paulina Sobaniak-Pietrusa