W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz naszą politykę cookies.

III miejsce naszych piłkarek

18.04.2023

17. kwietnia 2023 roku po raz pierwszy Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu zorganizowało zawody - Licealiadę Dziewcząt w Piłce Nożnej. Do zmagań przystąpiło 6 zespołów, podzielonych na 2 grupy.

Piłkarki Sokoła pierwszy mecz rozegrały z zespołem dziewcząt z Metalki remisując 0:0, mimo wielu dogodnych dla siebie sytuacji. W drugim spotkaniu grupowym padł remis 1:1, tym razem z Ekonomikiem, co pozwoliło na awans z 2 pozycji do półfinału. Tam dziewczęta nie sprostały zespołowi II LO - przegrywając spotkanie 1:3. W spotkaniu o miejsce 3 w turnieju pokonały wynikiem 2:0 zespół dziewcząt Cechu.

Serdeczne gratulacje dla wszystkich dziewcząt za ogromne zaangażowanie i awans do następnej rundy turnieju, który rozegrany zostanie w połowie maja.

Informacja i zdjęcia p. Paweł Gil