JESIENNA AKCJI SPRZĄTANIA ŚWIATA

08.10.2024

W dniu 8 października 2024 roku uczniowie klas 1FL oraz 2IA wraz z opiekunami samorządu p. Damianem Owsianką oraz p. Sarą Mamczur wzięli udział w JESIENNEJ AKCJI SPRZĄTANIA ŚWIATA organizowanej corocznie przez Urząd Miasta Nowego Targu wraz z Zakładem Gospodarczym Zieleni i Rekreacji oraz Miejskim Zakładem Wodociągów i Kanalizacji. To niezwykle ważna inicjatywa, która angażuje społeczność lokalną w dbanie o czystość i estetykę naszego otoczenia.

Uczniowie naszej szkoły uprzątnęli teren wzdłuż rzeki Dunajec oraz ulice Jana Pawła II, Waksmundzką i Legionów Józefa Piłsudskiego. Atmosfera była pełna entuzjazmu, a nasi uczniowie wykazali się ogromnym zapałem i chęcią do działania. Każdy z nich przyczynił się do poprawy wyglądu naszego miasta, co z pewnością wpłynie na ich dalsze postawy proekologiczne.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tego wydarzenia oraz uczestnikom za ich wysiłek!

Zdjęcia i notatka: Damian Owsianka, Sara Mamczur