Klasa 4 PI na warsztatach języka angielskiego w ANS

18.03.2024

18 marca 2024 r. uczniowie klasy 4 PI pod opieką p. Pauliny Grzędy i p. Sary Mamczur udali się do Akademii Nauk Stosowanych w Nowym Targu, gdzie odbyły się warsztaty z języka angielskiego.

Praktyczne zajęcia były poprzedzone wykładem na temat literatury antycznej wygłoszonym przez dr Wojciecha Majkę. Następnie uczniowie wzięli udział w praktycznych zajęciach języka angielskiego, które miały na celu doskonalenie umiejętności stosowania struktur leksykalno-gramatycznych w języku mówionym.

Serdeczne podziękowania dla p. dr Anny Borkowskiej, p. Weroniki Ostachowskiej oraz p. Bartosza Warzyckiego za zorganizowanie tego przedsięwzięcia.

Tekst p. Paulina Grzęda
Zdjęcia p. Paulina Grzęda i p. Sara Mamczur