Konkurs „Matematyka w technice dla technika”

25.10.2023

25 października 2023 r. w naszej szkole odbył się etap szkolny XIV edycji konkursu „Matematyka w technice dla technika”. Udział w konkursie wzięło 27 uczniów z klas maturalnych. Do kolejnego etapu zakwalifikują się ci uczniowie, którzy udzielą poprawnych odpowiedzi w zadaniach otwartych i uzyskają co najmniej 80% w przewidzianej punktacji. Zatem trzymamy kciuki i życzymy wysokich wyników!

Organizacją konkursu w naszej szkole zajęły się panie uczące matematyki: p. Maria Giełczyńska, p. Stanisława Oleś-Józefczyk, p. Magdalena Leśniowska-Pabian i p. Edyta Czubiak-Nykaza.

Informacja i zdjęcia p. Maria Giełczyńska