MISJA CIACHO DLA JAGÓDKI

27.09.2022

Dnia 22.09.2022 roku w naszej szkole odbyła się sprzedaż ciast w ramach zbiórki pieniędzy na leczenie trzyletniej Jagody Rejdych chorującej na mukowiscydozę. Cała społeczność uczniowska bardzo licznie włączyła się do akcji, dzięki czemu udało nam się uzbierać 4017,01 zł!

Dziękujemy również naszym sponsorom, którzy nas wsparli fantami z tej okazji.

Koordynatorem akcji była Pani Edyta Czubiak – Nykaza wraz Samorządem Uczniowskim. Dziękujemy również Pani Paulinie Grzęda, Panu Maciejowi Rogalskiemu za pomoc w utrzymaniu porządku podczas trwania akcji na auli, a Panu Tadeuszowi Śmiałowskiemu za tworzenie relacji fotograficznej.

Plakat imprezy