MY na II Targach Edukacyjnych KOMPAS KARIERY

13.03.2024

13 marca 2024 r. w Szkole Podstawowej im. św. Stanisława Kostki w Leśnicy Groniu odbyły się II Targi Edukacyjne KOMPAS KARIERY dedykowane uczniom szkół podstawowych z gminy Bukowina Tatrzańska. Na targach obecni byli przedstawiciele: kuratorium oświaty, poradni psychologiczno-pedagogicznej, powiatowego biura pracy oraz Wójt Gminy Bukowina Tatrzańska.

Nad całością czuwał dyrektor szkoły w Leśnicy Radosław Fiedler. W spotkaniu zaprezentowało się wiele szkół z powiatu nowotarskiego, tatrzańskiego oraz limanowskiego. Uczniowie Zespołu Szkół nr 1 pod opieka p. wicedyrektor Iwony Lesner i p. Anny Koczur aktywnie prezentowali ofertę edukacyjną naszej szkoły wzbudzając wśród obecnych duże zainteresowanie. Dało się zauważyć, że profesjonalnie przygotowane stoisko ofertowe naszej placówki edukacyjnej cieszyło się wielkim uznaniem.

Uczniom biorącym udział w promowaniu ZS1 serdecznie dziękujemy.

Notka p. A. Koczur