Nasi uczniowie na warsztatach niemieckojęzycznych na uczelni w Krakowie

15.06.2022

2 czerwca 2022 r. uczniowie z klas 3 FL, 3 PGP i 3 PMR pod opieką pań germanistek - pani wicedyrektor Iwony Lesner i pani Katarzyny Hodorowicz wzięli udział w wycieczce do Krakowa.

Dzięki udziałowi w projekcie realizowanym w ramach Małopolskiej Chmury Edukacyjnej, młodzież miała możliwość wzięcia udziału w warsztatach na krakowskiej uczelni – Uniwersytecie Pedagogicznym. Z ramienia UP poprowadziła je dla naszych uczniów w katedrze germanistyki niemieckojęzyczna stażystka. Uczestnicy projektu mieli szansę zastosować wiedzę zdobytą podczas zajęć online tym razem w praktyce. Uczniowie ocenili warsztaty jako bardzo ciekawe i integrujące.