Nasi uczniowie w finale "Funduszowej Essy"

04.04.2024

4. kwietnia 2024 r. w Hotelu Turówka w Wieliczce odbył się wojewódzki finał Konkursu wiedzy o Funduszach Europejskich „Funduszowa Essa”. Konkurs zorganizowany został przez Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego.

Finaliści Konkursu z osiemnastu szkół ponadpodstawowych w Małopolsce rywalizowali między sobą w quizie obejmującym tematykę Funduszy Europejskich oraz zasad funkcjonowania Unii Europejskiej. Naszą szkołę w finale reprezentowali godnie uczniowie z klasy 4 PI: Jakub Czubernat, Marcin Pluciński, Kacper Łapka.

Po ogłoszeniu wyników i wręczeniu nagród, uczestnicy Konkursu mieli możliwość zwiedzić wspólnie trasę turystyczną Kopalni Soli w Wieliczce.

Informacja p. Aldona Wielgos-Truty