Ogólnopolska Olimpiada Logistyczna

11.10.2024

11 października 2024 roku odbył się I etap (szkolny) III edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej, organizowanej przez Międzynarodową Wyższą Szkołę Logistyki i Transportu we Wrocławiu.

Uczniowie technikum logistycznego mieli szansę sprawdzić swoją wiedzę w teście, który obejmował zarówno teoretyczne jak i praktyczne aspekty logistyki. Najlepsi uczestnicy etapu szkolnego zostaną zaproszeni do dalszych zmagań w kolejnych etapach olimpiady, co daje im szansę na zdobycie cennych nagród oraz wyróżnień. Olimpiada stanowi doskonałą okazję do poznania aktualnych trendów w dziedzinie logistyki.

Trzymamy kciuki za wysokie wyniki naszej młodzieży.

Organizacja panie: Anna Koczur, Paulina Pietrusa-Sobaniak

Tekst i zdjęcia przesłane przez p. Paulinę Pietrusę-Sobaniak