ORKANUTKA: Kampania reklamowa klasy 4MR

07.12.2022

W ramach projektu wchodzącego w ramy podstawy programowej pragniemy przeprowadzić kampanię reklamową na temat możliwego rozpoczęcia działalności radiowęzła w nowopowstającym budynku naszej szkoły.

Jako klasa maturalna chcemy zostawić po sobie przydatny projekt dla młodszych klas, które mogłyby wcielić go w życie. Słuchanie muzyki poprawia pracę naszego mózgu, dlatego idealnie sprawdzi się na przerwach, kiedy umysł zrelaksuje się i będzie gotowy do pochłaniania wiedzy.

ORKANUTKA ma na celu poznanie gatunków oraz konkretnych utworów muzycznych uwielbianych przez uczniów, dzięki czemu każdy mógłby usłyszeć to, co naprawdę mu się podoba. Różnorodność gustów, ale także ich zbieżność buduje naszą szkolną społeczność, a ORKANUTKA to klucz do wzajemnego poznania się oraz budowania wzajemnego szacunku między uczniami.

ORKANUTKA w swoich założeniach zawiera następujące działania:

• odtwarzanie ulubionych utworów uczniów na przerwach;
  • nadawanie istotnych informacji dotyczących szkolnych wydarzeń;
  • zapewnianie oprawy muzycznej akademii i innych uroczystości szkolnych;
  • inicjowanie spotkań muzycznych;
  • zapraszanie lokalnych muzyków do szkoły.

Prosimy o wypełnienie ankiety, która pomoże nam poznać Wasze gusty muzyczne.

Link poniżej:

Klasa 4 MR