Pierwszy dzień wiosny

21.03.2024

W pierwszym dniu wiosny (21 marca 2024 r.) samorząd uczniowski zorganizował szereg atrakcji. Odbył się cieszący się sporym zainteresowaniem turniej e- sportowy, w którym uczniowie mogli zagrać w gry takie jak: Counter Strike, League of Legends oraz Minecraft oraz w gry VR.

Został również zorganizowany turniej piłki siatkowej, w którym udział wzięli nie tylko uczniowie, ale i drużyna nauczycieli pod czujnym okiem p. wicedyrektor Iwony Lesner - byłej zawodowej siatkarki. Pozostali uczniowie mieli możliwość obejrzenia  filmów w auli szkolnej oraz zagrania w gry planszowe. Dziękujemy uczniom klasy 4 PI za zorganizowanie turnieju e-sportowego, nauczycielom wychowania fizycznego za przygotowanie zawodów w piłkę siatkową, a wszystkim pozostałym obecnym za czynny udział w tym dniu :)

Tekst i zdjęcia przesłane przez p. Paulinę Grzędę