Piotr Chryczyk w finale Ogólnopolskiego Konkursu Poligraficznego
28.01.2026Informujemy, że uczeń naszej szkoły, Piotr Chryczyk z klasy 4 G, zakwalifikował się do finału Ogólnopolskiego Konkursu Poligraficznego.
To ogólnokrajowe wydarzenie organizowane corocznie przez Wydział Mechaniczny Technologiczny Politechniki Warszawskiej. Jego celem jest promowanie wiedzy z zakresu technologii poligraficznych oraz zachęcanie młodzieży szkół średnich do rozwijania zainteresowań technicznych i artystycznych związanych z branżą poligraficzną.
Finał X edycji konkursu odbędzie się 13 marca 2026 roku o godzinie 12:00 w Gmachu Zakładu Technologii Poligraficznych Politechniki Warszawskiej.
Gratulujemy i życzymy powodzenia podczas finałowych zmagań w Warszawie!
