W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz naszą politykę cookies.

Piotr Chryczyk w finale Ogólnopolskiego Konkursu Poligraficznego

28.01.2026

Informujemy, że uczeń naszej szkoły, Piotr Chryczyk z klasy 4 G, zakwalifikował się do finału Ogólnopolskiego Konkursu Poligraficznego.

To ogólnokrajowe wydarzenie organizowane corocznie przez Wydział Mechaniczny Technologiczny Politechniki Warszawskiej. Jego celem jest promowanie wiedzy z zakresu technologii poligraficznych oraz zachęcanie młodzieży szkół średnich do rozwijania zainteresowań technicznych i artystycznych związanych z branżą poligraficzną.  

Finał X edycji konkursu odbędzie się 13 marca 2026 roku o godzinie 12:00 w Gmachu Zakładu Technologii Poligraficznych Politechniki Warszawskiej.

Gratulujemy i życzymy powodzenia podczas finałowych zmagań w Warszawie!