Poczet sztandarowy naszej szkoły w obchodach rocznicy Święta Narodowego Konstytucji Trzeciego Maja

08.05.2023

3 maja 2023 r. nasi uczniowie uczestniczyli w uroczystych obchodach 232 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja na nowotarskim rynku. Po odśpiewaniu hymnu miały miejsce okolicznościowe przemówienia oraz składanie kwiatów pod tablicą upamiętniającą zwycięstwo w wojnie polsko-bolszewickiej.

Obchody poprzedziła msza święta w intencji miasta Nowy Targ w kościele pw. Świętej Katarzyny, podczas której oprawę muzyczną zapewnił Miejski Chór Gorce.

Uczniowie reprezentujący szkołę w poczcie sztandarowym: Natalia Szopińska, Monika Kruczek, Hubert Wojtas

Opiekun: p. Paulina Grzęda
Informacja i zdjęcia p. Paulina Grzęda