Prelekcja dotycząca Inspekcji Transportu Drogowego (ITD)

21.06.2022

15 czerwca 2022 r. grupa logistyków z naszej szkoły miała przyjemność gościć pana Pawła Podgórskiego - kierownika oddziału terenowego Inspekcji Transportu Drogowego w Nowym Targu.

Prelekcja dotyczyła przepisów regulujących pracę kierowców oraz przedsiębiorstw transportowych. Pan Podgórski  scharakteryzował również zadania inspekcji, wspomniał o kontrolach drogowych oraz karach pieniężnych nakładanych za przekroczenia i nieprawidłowości. Na koniec spotkania  uczniowie mogli oglądnąć samochód ITD oraz jego wyposażenie.

Ogromne podziękowania dla pana Pawła Podgórskiego za sporą dawkę wiedzy oraz za cudowne podejście do uczniów.

Tekst i zdjęcia p. M. Ślusarczyk