Prelekcja dotycząca przeciwdziałania narkomanii

10.04.2024

10 kwietnia 2024 r. w auli szkolnej odbyło się spotkanie z panią Mileną Konarską - lekarzem z oddziału Psychiatrii Podhalańskiego Szpitala Specjalistycznego w Nowym Targu, dotyczące przeciwdziałaniu narkomanii.

Pani doktor przekonywała uczniów dlaczego nie warto sięgać po środki psychoaktywne, podawała skutki brania narkotyków i przestrzegała przed konsekwencjami ich używania. W prelekcji brali udział uczniowie klas pierwszych i drugich.  Liczymy na kolejne spotkania z panią doktor, która bardzo konkretnie przedstawiła problem narkomanii wśród młodzieży. Spotkanie przygotowała Anna Ryś i Monika Gierat.

Informacja p. Ania Ryś

Zdjęcia - Adrian Gewont z 1 FL