Rekrutacja uzupełniająca

17.07.2024

Informujemy, że zostanie przeprowadzona rekrutacja uzupełniająca do klas I technikum na rok szkolny 2024/2025 na następujące kierunki.

• Technik przemysłu mody: 1 miejsce
  • Technik reklamy: 1 miejsce
  • Technik informatyk: 1 miejsce
  • Technik programista: 1 miejsce
  • Technik grafiki i poligrafii cyfrowej: 1 miejsce.

Wzór podania o przyjęcie znajduje się w sekretariacie ZS NR 1 w Nowym Targu.

O przyjęciu decyduje ilość zdobytych punktów.

Etapy rekrutacji uzupełniającej w szkołach ponadpodstawowych przeprowadza się w następujących terminach:

a) od 17 lipca 2024 r. do 24 lipca 2024 r. złożenie wniosku o przyjęcie na ewentualne wolne miejsca.

b) 30 lipca 2024 r. do godz. 12.00 - podanie do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną listy kandydatów zakwalifikowanych oraz listy kandydatów niezakwalifikowanych do przyjęcia do oddziałów klas pierwszych w rekrutacji uzupełniającej;

c) od 30 lipca 2024 do 1 sierpnia 2024 r. do godz. 15.00 – potwierdzenie woli podjęcia nauki w danej klasie;

d) 2 sierpnia 2024 r. do godz. 12.00 – podanie do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną list kandydatów przyjętych na wolne miejsca i nieprzyjętych do szkoły.