Spotkanie z cyklu Studentlife@AGH

17.04.2024

17 kwietnia 2024 r. obfitował w kolejne inspirujące spotkanie z cyklu Studentlife@AGH! Tym razem mieliśmy przyjemność poznać grupy, z którymi będziemy rywalizować. Cieszymy się, że mogliśmy zobaczyć ich na żywo, co tylko wzmocniło naszą motywację!

Podczas spotkania odczytaliśmy listę obecności naszych wirtualnych studentów - dzięki temu czuliśmy się jeszcze bardziej zjednoczeni, pomimo odległości fizycznej. Następnie Wydział Inżynierii Metali i Informatyki Przemysłowej przygotował dla nas fascynujące materiały w formie wideo - wykład/laborkę z tematu: "Własności materiałów dziwnych i ciekawych", w którym głównym punktem był temat: "Stopy z pamięcią kształtu". To było prawdziwe pogłębienie wiedzy, której efekty z pewnością będziemy mogli wykorzystać w naszych projektach!

Przypominamy również, że pierwsze wyzwanie polegało na stworzeniu graficznej i opisowej interpretacji tematu "Jak wygląda inteligentny metal?". Już nie możemy się doczekać ocen naszych prac! Ta ekscytacja dodaje nam motywacji do jeszcze większej kreatywności i zaangażowania w kolejne zadania!

Na zakończenie tego inspirującego dnia otrzymaliśmy na pocztę wyzwanie numer 2 oraz coś dodatkowego - zadanie dla chętnych. Nie możemy się doczekać, aby podjąć się tych nowych wyzwań! Nic więcej na ten temat nie zdradzimy, ale śledźcie nasz kolejny wpis - tam podamy więcej szczegółów! Stay tuned!

Tekst p. Maria Giełczyńska