Sukces naszych olimpijczyków

23.01.2023

Ogłoszono wyniki pierwszego etapu Olimpiady Przedsiębiorczości, do którego w naszej szkole przystąpiło 11 uczniów z klas trzecich i czwartych. Odbył się on 1 grudnia 2022 roku.

Miło nam poinformować,  że Tomasz Jachymiak -  uczeń klasy 4PI kolejny raz z rzędu zakwalifikował się do etapu okręgowego. O  zwycięstwo w rywalizacji z uczniami całego województwa powalczy 2 marca.

Oprócz Tomka wysoki wynik uzyskali jeszcze Karolina Ogrodny (4PMR), Karolina Wojeńska (3PGP) i Szymon Wydrych (IV PGP).

Olimpiada Przedsiębiorczości to innowacyjny projekt o społecznym i proprzedsiębiorczym charakterze. Organizowana jest od 2005 r. i ma status jednej z największych olimpiad przedmiotowych w kraju.

Hasłem tegorocznej edycji są: „Biznes i zarządzanie”.

Gratulujemy uczestnikom, a Tomkowi życzymy powodzenia !