Szkolny konkurs "Speaking contest" rozstrzygnięty

21.04.2023

21 kwietnia 2023 r. odbył się szkolny konkurs języka angielskiego pt.: "Speaking contest" zorganizowany przez nauczycielki języka angielskiego- p. Paulinę Grzędę i p. Sarę Mamczur. W konkursie wzięło udział 13 uczniów.

Zadaniem uczestników było zaprezentowanie kilkuminutowej wypowiedzi w języku angielskim na temat wylosowany spośród wcześniej podanych. Następnie uczniowie odpowiadali na dodatkowe pytanie zadane przez komisję.

Komisja oceniając wypowiedzi uczestników przyznawała punkty w sześciu kategoriach: treść, struktura wypowiedzi, bogactwo środków leksykalnych, poprawność i bogactwo struktur gramatycznych, wymowa oraz płynność wypowiedzi.

Miło nam ogłosić, że laureatami konkursu zostali:

1. miejsce: Patryk Czerwień - 2PGP (45 pkt)
  2. miejsce: Piotr Buksa - 1 PI (43 pkt)
  3. miejsce: Adam Luberda - 2 PI (42 pkt)

Jury postanowiło też docenić uczestników, którzy byli "o włos od podium" przyznając im czwarte miejsce, które zajęli: Safiya Kmera z klasy 3 PMR (41 pkt) oraz Maciej Sulka z klasy 2PI (41 pkt).

Zwycięzcom konkursu wręczono dyplomy oraz nagrody (bony podarunkowe, ręcznie zdobione kubki oraz słodkości).

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy!

Informacja p. Sara Mamczur