Tomasz Tarnawski w finale OIT
01.04.2026Z radością informujemy, że uczeń naszej szkoły Tomasz Tarnawski z klasy 4PI zakwalifikował się do finału Olimpiady Innowacji Technicznych w Telekomunikacji i Informatyce (OIT) w roku szkolnym 2025/2026.
OIT to jedna z najbardziej prestiżowych olimpiad technicznych w Polsce dla uczniów szkół ponadpodstawowych. Tomasz rywalizował w bloku programistycznym, a jego awans do finału to efekt ciężkiej pracy i pasji do programowania.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
