W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz naszą politykę cookies.

Tomasz Tarnawski w finale OIT

01.04.2026

Z radością informujemy, że uczeń naszej szkoły Tomasz Tarnawski z klasy 4PI zakwalifikował się do finału Olimpiady Innowacji Technicznych w Telekomunikacji i Informatyce (OIT) w roku szkolnym 2025/2026.

OIT to jedna z najbardziej prestiżowych olimpiad technicznych w Polsce dla uczniów szkół ponadpodstawowych. Tomasz rywalizował w bloku programistycznym, a jego awans do finału to efekt ciężkiej pracy i pasji do programowania.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!