Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023

02.09.2022

1 września w murach Sokoła zadzwonił pierwszy dzwonek w tym roku szkolnym. Zgromadził młodzież, zrobiło się gwarno przed szkołą i na korytarzach – spotkania po wakacyjnej przerwie, znane i nowe twarze, ekscytacja, a może obawy… Z pewnością różne emocje towarzyszyły temu dniowi.

Niezależnie od nich wszystkim naszym uczniom, nauczycielom, pracownikom życzymy udanego roku - z wiedzą za pan brat, z osiągnięciami nakreślonymi i uszytymi na na miarę, skręconymi solidnie w całość, dobrze wcześniej rozplanowanymi, zapisanymi jak na fotografii, by cieszyły w przyszłości.

Notka i zdjęcia p. E. Bogaczyk.