W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz naszą politykę cookies.

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024

21.06.2024

Piątek 21 czerwca to dzień, na który czekali wszyscy uczniowie z utęsknieniem. To bowiem ostatni dzień roku szkolnego 2023/2024. Uroczystość rozpoczęła się mszą świętą w kościele pod wezwaniem św. Katarzyny w Nowym Targu z udziałem sztandaru naszej szkoły.

Punktualnie o godz 9.30 cała społeczność szkolna zebrała się w sali gimnastycznej, gdzie odbyła się uroczystość zakończenie roku szkolnego. Podczas akademii wręczono nagrody i dyplomy uczniom, którzy z wyróżnieniem ukończyli naukę w tym roku szkolnym oraz za wybitne osiągnięcia sportowe (IV miejsce w Mistrzostwach Polski Szkolnego Związku w Unihokeju). Następnie zaprezentowano część artystyczną pt. "Sąd nad Sokołem". Tytułowy sąd dokonywał się nad dyrektorusem Gregorusem oraz nad nauczycielusami. Humorystyczny ton przedstawienia sprawnie wprowadził społeczność szkolną w wakacyjny nastrój.

Po części oficjalnej uczniowie udali się na spotkania ze swoimi wychowawcami, w czasie których otrzymali świadectwa. 

Poczet sztandarowy w dniu zakończenia roku szkolnego 2023/24: 

Monika Kruczek (klasa 2 M), 

Anna Truty (klasa 2 M), 

Marcin Głodek (klasa 2 G), 

Edward Rafacz (klasa 1I b).

Opiekunowie sztandaru: p. Paulina Grzęda i p. Katarzyna Hodoriwicz.

Przygotowanie części artystycznej: p. Joanna Kapel 

 

Tekst p. P. Grzęda

Zdjęcia przesłane przez p. P. Grzędę i ucz. Agnieszkę Stramę