W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz naszą politykę cookies.

Wycieczka integracyjna klasy 1 „i”

16.05.2023

15. maja 2023 r. klasa 1I z wychowawczynią – p. Małgorzatą Nowotarską i z p. Michałem Bachulskim udała się na wycieczkę integracyjną na Gubałówkę.

Deszczowy poranek nie sprzyjał pozytywnym oczekiwaniom, ale ostatecznie pogoda miło nas zaskoczyła – relacjonuje p. Małgorzata Nowotarska.

W pierwszej kolejności odwiedziliśmy grób Władysława Orkana na Cmentarzu Zasłużonych na Pęksowym Brzyzku. Po złożeniu kwiatów i krótkiej modlitwie pochyliliśmy się jeszcze nad grobami innych znamienitych osób spoczywających na tej zakopiańskiej nekropolii .

Może to przychylność patrona naszej szkoły sprawiła, że nieoczekiwanie nad Gubałówką niebo się rozjaśniło i nasze przygody na świeżym powietrzu – pieczenie kiełbasek na ognisku i paintball – dostarczyły dużo dobrej energii i ożywiły nas wszystkich.

Będziemy mieli co wspominać, zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

Informacja i zdjęcia p. Małgorzata Nowotarska.