Wyjazd zawodoznawczy do Katowic

04.07.2022

Pod opieką p. Alicji Wójtowicz i p. Emilii Łukaszki grupa młodzieży z klas: 2 PGP, 3 PGP, 3 PMR oraz 3 MR w dniu 21 czerwca br. miała przyjemność brać udział w wycieczce do Wyższej Szkoły Technicznej w Katowicach.

Młodzież została podzielona na 2 grupy 10 osobowe i każda z nich odbyła szkolenie zawodoznawcze. W przypadku pierwszej dotyczyło ono zarządzania projektem reklamowym pod okiem p. Anny Kuś - pracownika TVP Katowice oraz wykładowcy w WST w Katowicach, natomiast druga grupa opracowywała własny projekt koszulki techniką sitodruku. Efektem pracy uczniów był przygotowany i opracowany w punktach projekt kampanii społecznej oraz projekt i wykonanie własnych nadruków na koszulkach pod okiem fachowców.

Wycieczka została zorganizowana w ramach realizacji projektu „Utworzenie Centrum Kompetencji Zawodowych w branży administracyjno-usługowej w powiecie nowotarskim”.