Wyróżnienie w konkursie modowym

22.03.2024

Szkoła Artystycznego Projektowania Ubioru w Krakowie we współpracy z Cracow Fashion Week zorganizowała XI Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Szyciu dla uczniów szkół przemysłu mody, odzieżowych i krawieckich, które odbyły się 22 marca 2024 r. w Krakowie.

W konkursie brało udział 29 uczestników z różnych części Polski oraz z Czech i Słowacji. Zadaniem uczestników było wykroić oraz odszyć w ciągu 5 godz. sukienkę.

Naszą szkołę w konkursie reprezentowała Karolina Paś z klasy 2M, która otrzymała wyróżnienie za samodzielnie wykonaną sukienkę. Gratulacje!!!

Relacje i zdjęcia: p. Monika Gierat