Zaproszenie na Dni Erasmusa

16.10.2024

Zaproszenie na Dni Erasmusa w Zespole Szkół nr 1 w Nowym Targu! Serdecznie zapraszamy uczniów, nauczycieli oraz wszystkich zainteresowanych do udziału w wyjątkowych Dniach Erasmusa, które odbędą się w dniach 16-21 października 2024 w Zespole Szkół nr 1 w Nowym Targu!

Czeka na Was wiele interesujących wydarzeń, które przybliżą tematykę Unii Europejskiej, Funduszy Europejskich, a także możliwości, jakie oferuje program Erasmus+. W programie m.in.: - Lekcje Europejskie z ekspertem Funduszy Europejskich - Konkurs Wiedzy o Programie Erasmus+ - Szkolny Rajd im. Władysława Orkana - Konkurs wiedzy o miastach Europy - Debata w języku angielskim "Sport and Olympic Values" - Salon poezji europejskiej - Fotobudka w europejskim stylu Zachęcamy do udziału i odkrywania razem z nami europejskich wartości, kultury oraz możliwości rozwoju! Do zobaczenia!